Radnice

Šance pro každého

Sdružení nezávislých kandidátů Šance pro každého vstupuje opět do předvolebního klání. O co nám vlastně jde? Především o to, aby všichni občané města Brušperka byli včas a dostatečně informováni o dění ve městě pomocí všech dostupných médií. Zpravodaj a TV Lokal Brušperk jsou hrazeny z rozpočtu města a využívány pouze radnicí. Pochopitelně ku chvále všeho, co radnice dělá. Běžný občan nemá šanci cokoliv zveřejnit, jeho názory, byť nepolitické, jsou označeny jako kontroverzní, či není pro ně v místním periodiku místo. Návrhy umístit projednávané záležitosti města na internetových stránkách byly vždy radou města a jejími koaličními partnery smeteny se stolu.

Šance pro každého dává šanci všem, kteří se nemíní všemu nesmyslně přizpůsobovat a nechat sebou slepě manipulovat. Na těchto webových stránkách vidím velkou šanci pro všechny nezávislé, odvážné a svobodně smýšlející občany  města Brušperka.

Ludmila Ranochová 


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Ranochová Ludmila - Šance pro každého | Vydáno dne 01. 08. 2010 | 2580 přečtení | Počet komentářů: 72 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Seznam rubrik
Nejčtenější články
Volby 2022
(19. 09. 2022, 457x)
Anketa nesmí chybět :)
Půjdete volit ?

Ano (703 hl.)
 
Ne (636 hl.)
 
Nevím (1051 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2390

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.