Volby 2018

Brušperák - Dobrý den, milí spoluobčané.

Jmenuji se Jakub Adamus, je mi 20 let. Jsem studentem VŠ, členem Kulturní komise a mým životním koníčkem je lidová kultura v podobě folklóru. Dění v našem městě během posledního roku bylo pro mne impulzem kandidovat do ZASTUPITELSTVA MĚSTA. Proto mě můžete zaregistrovat na kandidátce strany Brušperk "Šance pro každého" s číslem 7.V poslední době mnoho lidí nesouhlasí s některými rozhodnutími radnice, což vnímám z diskuzí s vámi i z doslechu. Slova jsou mnoho, avšak v těchto případech mnoho nezmůžou. Je potřeba činů.

                Již třetím rokem působím v Kulturní komisi a pomáhám pro Vás vytvářet akce. Většinou příprava zabere mnoho dní, psychické i fyzické síly a trpělivosti. V tomto oboru jsem se naučil, že úsměv několika desítek, stovek někdy i tísíce diváků jsou vynahrazením strastí a je jistou nepopsatelnou odměnou. Dle mého, má vedení města fungovat na podobném principu a mělo by to být základním kamenem naší společnosti. Není to mířeno jako napadení momentálního fungování (města), jen má vize nebo idea. Tato instituce má lidem dopomáhat a zlepšovat kvalitu života. V místě našeho bydliště často prožíváme nelehké životní chvíle a město by nemělo ještě přidávat, ale ubírat. Vždy to u nás fungovalo a v okolí jsme na tom myslím nejlépe. Proto je mou myšlenkou, aby každý vstup do Brušperka, byl spojen s pozitivní náladou a vašim úsměvem. Vždyť jen pohled z brušperského Petřína vám naskýtá epochu tří kopců (Borošín, centrum a Sv.Marek) a nížiny řeky Ondřejnice. Nepřekvapuje mě onen lidový název "Lašský betlém". A on jím je, jen si to uvědomit a bojovat za něj!

 

Přeji Vám krásné chvíle prožité zde,

Jakub Adamus


[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
| Autor: neregistrovaný autor | Vydáno dne 03. 10. 2014 | 2627 přečtení | Počet komentářů: 183 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Seznam rubrik
Nejčtenější články
Volby 2022
(19. 09. 2022, 457x)
Anketa nesmí chybět :)
Půjdete volit ?

Ano (703 hl.)
 
Ne (636 hl.)
 
Nevím (1051 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2390

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.