Volby 2018

Program hnutí ŠANCE PRO KAŽDÉHO - Brušperk pro Brušperáky

1. Obnova funkce Národního domu

a další kroky k zachování původního účelu využití tohoto jediného městského kulturního zařízení včetně zázemí restaurace. 

 

2. Brušperk – město bez bariér

bezbariérový vstup do knihovny, ZUŠ, Zdravotního střediska aby občané mohli důstojně navštěvovat odborné lékaře v patře (hlavně tím chceme vyjít vstříc invalidním a starším spoluobčanům, kteří jsou tím velmi limitováni!)  

3. Výstavba domova pro klidné stáří

 pro občany, kteří ještě nepotřebují natolik zvýšenou péči jako v domově důchodců, ale hledají možnost samostatného bydlení (vlastní pokoj a soukromí, možnost vlastní zahrádky, společné prostory pro trávení volného času v důchodovém věku) 

4. Podpora výstavby nových bytů pro spoluobčany 

5. Výstavba dětského areálu u přehrady a obnova rekreační funkce

zahrnující certifikovaný systém dětských prolézaček, provazových překážek, skluzavek apod. 

6. Vybudování rekreační zóny v obecním lese

vybudování přístřešku pro příchozí v případě nepřízně počasí, pěší stezky pro Nordic Walking – severská chůze s holemi a procházky, nové cyklostezky, lanové centrum apod. a propojení této zóny s areálem u přehrady včetně doplnění systému laviček 

7. Dokončení výstavby komplexního systému cyklostezek

chceme ve spolupráci s okolními obcemi realizovat výstavbu nových úseků, navazujících na stávající infrastrukturu s cílem zprůjezdnit tak naše město ze všech hlavních směrů! 

8. Bezpečné město - doplnění veřejného osvětlení města

 naší prioritou je rovněž učinit naše město bezpečné i po setmění (abychom se v zimních měsících nemuseli obávat o ty nejmenší, kteří za tmy docházejí do škol a školek) 

9. Jednotná urbanistika

aby si město udrželo svůj ráz s cílem zabránit výstavbám velkých supermarketů apod. 

10. Rozvoj stávajících a výstavba nových sportovišť

s relativně malými výdaji lze vybudovat v našem městě další potřebné sportovní zázemí především pro naši mládež a aktivní občany např. v areálu u přehrady (volejbalový areál o 3 - 4 kurtech pro pořádání letních turnajů, beachvolejbal, nová herna pro stolní tenis, lezecká stěna pro dospělé apod. včetně vybudování jednoduchých kluboven pro tyto sportovní aktivity) vše s cílem zatraktivnit naše město a využít dosavadních aktivit úspěšných sportovních klubů města 

11. Ekologie a ochrana přírody

aby rozmach stavební činnosti postupně nezničil krásná místa v Brušperku (vymezení dalších přírodních lokalit se zvýšenou ochranou)

 
12. Plán rozvoje města

zpracovat a zveřejnit dlouhodobý plán – program rozvoje města, který bude vznikat za shody všech zastupitelů a široké veřejnosti tak, aby všichni obyvatelé mohli dostatečně dlouho dopředu informovat o tom, co se bude kde stavět 

13. Otevřená radnice
radnice je tady pro občany
 
14. Transparentní radnice

zveřejňování výběrových řízení a zakázek na internetu, žádné zakázky rozdělované mezi kamarády a známé

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Wežranowski Lukáš - Šance pro každé | Vydáno dne 22. 09. 2014 | 2109 přečtení | Počet komentářů: 94 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Seznam rubrik
Nejčtenější články
Volby 2022
(19. 09. 2022, 497x)
Anketa nesmí chybět :)
Půjdete volit ?

Ano (720 hl.)
 
Ne (654 hl.)
 
Nevím (1064 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2438

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.