Volby 2018

2. ing. Lukáš Wežranowski

Jmenuji se Lukáš Wežranowski, je mi 46 let, jsem ženatý a živí mne informační technologie. Mezi koníčky patří motocykly a REZON

Kandidovat do zastupitelstva jsem se rozhodl po pečlivé úvaze, kdy jsem zvážil všechna pro a proti, zejména časovou náročnost. Po zkušenostech v zastupitelstvu vím, že se aktivní práce při řízení města  nedá dělat napůl.Jsem přesvědčen, že město lze řídit mnohem transparentněji  tak, aby občané měli vždy dostatek informací o záměrech radnice a mohli případně reagovat.

Pokud budu díky Vám zvolen do zastupitelstva, udělám vše pro minimalizaci městských výdajů v našem městě při zachování investic a zároveň se pokusím předložit ucelenou komplexnější vizi rozvoje města, nebo alespoň rozvést kvalifikovanou diskuzi se zapojením veřejnosti.

Mé cíle při řízení města : transparentnost a informovanost.

Co to znamená ?

Co nejvíce informací o dění "na radnici" zveřejňovaných na internetu.

Veškteré zakázky pro město zveřejňované na internetu.

Je to velmi jednoduché, pokud se dodavatelé nemají za co stydět, se zveřejněním potřebných dokumentů nebude problém.

Radnice a její úředníci (včetně starosty) jsou placeni z daní obyvatel města a měli by jim poskytovat servis ve podobě správy města. Občané mají mít dostupné informace v potřebném  rozsahu "z tepla domova". Informační technologie budu používat k tomu, k čemu byly určeny - k informování.

Plán rozvoje města v podstatě neexistuje, plán péče o památky je taky ve hvězdách.


Související články:
5 Hladný Zdeněk Ing. (22.09.2010)
[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
| Autor: Wežranowski Lukáš - Šance pro každé | Vydáno dne 05. 09. 2010 | 5565 přečtení | Počet komentářů: 115 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Seznam rubrik
Nejčtenější články
Volby 2022
(19. 09. 2022, 457x)
Anketa nesmí chybět :)
Půjdete volit ?

Ano (703 hl.)
 
Ne (636 hl.)
 
Nevím (1051 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 2390

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.